Nezařazené

Základy ekonomiky a ekonomie

Ekonomika je obyčejnou zlodějnou. Ekonomičtí a jiní odborníci, aby nepřišli o své výhody a peníze, ji nazývají vědou, naivisté trpící esoterními bludy zase výměnou energie. Svým způsobem obě skupiny mají pravdu, ale obyčejnému člověku to není nic platné, neboť podstatu ekonomiky a ekonomie přímo nevnímá.

Ekonomie jako věda, která se zabývá ekonomikou, vznikla z toho důvodu, aby do nesrozumitelného hávu vědecké terminologie, logických schémat, racionálních vývodů statistických výpočtů a jiných abstraktních obratů zabalila a zakryla základní prostý fakt, kterým je obírání producentů životní síly a zboží jejich parazity.

Akademičtí ekonomové, ekonomičtí loupežníci a ony různé ekonomické bandy musí pomocí všemožných triků přesvědčovat producenty (hostitele), že mají oddaně a nevědomky odevzdávat svoji čistou životní sílu všem cizopasníkům, příživníkům a parazitům, kteří se na ně nalepí, a že jim mají děkovat za to, když si za těžce nabyté peníze mohou od nich koupit výrobky, energie, služby a vězeňské zacházení, kteréžto vůbec žádnou životní energii neobsahují, ale jsou pouze její odpadní mrvou, šidítky a náhražkami.

Zloději musí přesvědčit okrádané, že jim slouží, a že okrádání vlastně okrádají okrádající. Je to velice snadné pomocí gramotnosti, pochybného vzdělání a prostých psychologických triků a postupů.

Podstatou každé zlodějny je klamání okradeného. Tento se musí pomocí všemožných psychologických lstí i hmotných opatření uvést různým způsobem v omyl, takže jej dostaneme do umělé duševní reality. Působíme tak všemožně na jeho podvědomé pudy a jeho zdánlivě zdravý rozum, nebo opačným způsobem anebo oběma způsoby současně.

Tak obvykle jednáme v případě konzumní reklamy a našich nevybíravých komerčních zájmů, neboť peníze nesmrdí. A také proto, abychom při všem našem hanebném chování zachovali zdání společenského dekora, aby si veřejnost připadala nevinná, důležitá, jedinečná, povznesená, mravná a jinak úctyhodná.

Nikdo nemá rád, když mu rovnou řekneme, že je prase. Napětí vzniklé mezi společenskou morálkou, a provokovaným a potlačovaným podvědomím, tj. mezi rozumem a pudy, působí svojí přirozenou dekadencí tak, že se vybíjí nižším směrem, což je pro naše ekonomické zájmy bytostně důležité. Lidské zdroje tak tvoří pohonnou sílu naší ekonomiky a jejího trvale udržitelného růstu.

Pokud bychom nepůsobili oním dvojím způsobem, v principu zaměřeným na hlavu a pohlaví, ale působili bychom pouze na podvědomí a nízké pudy (podvědomí), jednalo by se o oplzlost a pornografii, které musíme na veřejnosti decentně zakrývat, aby se stala mravní ohavnost stala pro veřejnost tajemnou a žádoucí, a aby zdánlivě negativně nepůsobila na mravní výchovu dětí a mládeže.

Ve skutečnosti jsou děti a mládež hlavními cílovými objekty ekonomiky i ekonomie, neboť co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš, a určitě ohýbej stromek, dokud je mladý. Zmíněné společenské dekorum je nutné zachovávat také zejména kvůli rodičům, kteří žijí v naprostém bludu, že jejich děti, nebo aspoň děti jejich dětí se budou míti lépe než oni sami, že budou lepší než oni sami, jako jejich biologičtí rodiče. Vzhledem k degeneraci lidského rodu a kosmické entropii to samozřejmě není nijak možné. Vše v našem vesmíru spěje ke svému zániku.

V systému řádné ekonomiky a vyspělé ekonomie, občané vůbec nepatří sobě, natož aby jim patřily děti, které zplodí, a které pro ekonomiku jako její lidské zdroje vyživují, ošetřují, vychovávají a vzdělávají.

Vidíte, jak je snadné porozumět ekonomii a ekonomice? Nikomu však v této souvislosti neradíme, aby jej napadaly nějaké revoltní, revoluční, extrémistické a jiné radikální názory.

Ačkoliv ekonomika a ekonomie urychlují všeobecnou dekadenci, devastaci, a také degeneraci a genocidu lidské bytosti. Je vše v naprostém pořádku. Po úplném zničení lidské společnosti a zániku vesmíru, který vědci nazývají velkým krachem, dojde k jeho opětnému vzniku a utrpení se bude opět opakovat.

Nikdo se tedy nemusí nijak obávat, že by současným sprostým zneužíváním, okrádáním a mořením jeho organizmu o něco přišel. Každý dojde naplnění svých tužeb. Protože to není možné u všech najednou, někteří si musí prozatím počkat. Věk obchodníků dávno tisíce let předpověděný v indických Védách (vědách), teprve začíná, a jistě to stojí za to…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *